O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Agata Domańska i jestem agentką nieruchomości w województwie śląskim

Nieruchomości zawsze były bliskie mojemu sercu, dlatego ukończyłam studia na kierunku gospodarka nieruchomościami i planowanie przestrzenne. Aby podnieść swoje kwalifikacje, uzyskałam licencję pośrednika 23064. Obecnie specjalizuję się w sprzedaży nieruchomości gruntowych. Podczas współpracy zawsze stawiam na jakość i dobro klienta, bo wiem, jak ważne tym zawodzie są relacje. Czy takiej współpracy oczekujesz?

Chcę porozmawiać o współpracy

Skupuję nieruchomości

Czy wiesz, że poza pośredniczeniem w sprzedaży skupuję nieruchomości gruntowe i inne? Niestraszne mi skomplikowane sytuacje prawne. Wiem, jak postępować w przypadku nieruchomości z udziałami. Jeśli zależy Ci na szybkiej transakcji, napisz do mnie lub zadzwoń. Przygotuję szybką wycenę, przedstawię Ci propozycję zakupu i zapłacę natychmiast po sprzedaży.

Chcę sprzedać nieruchomość

Skontaktuj się ze mną

Jestem dyspozycyjna. Aby ułatwić Ci kontakt, proponuję bezpłatną konsultację online, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach i planach. Wyjaśnię, jakie działania marketingowe możemy podjąć i ułożę skuteczną strategię prowadzącą do transakcji.

Bezpłatna konsultacja

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 3
Niepoprawny wynik